دانش آموز

8 گام برای یادگیری زبان انگلیسی

8 گام برای یادگیری زبان انگلیسی

سلام در این مقاله قصد دارم در مورد موضوع 8 گام برای یادگیری زبان انگلیسی با هم صحبت کنیم.

در اینجا 8 مرحله برای یادگیری آسان گرامر  آورده‌شده‌است.

شماره 1) 

تا جایی که می توانید کلمات را یاد بگیرید. برای یادگیری آسان گرامر، عنصر اساسی هر زبان کلمات است.
شماره 2)

با مردم و بقیه انگلیسی صحبت کنید.
شماره3)

فیلم و سریال تماشا کنید و یاد بگیرید.
شماره 4)

اصلاحات را بخواهید و یاد بگیرید.
شماره5)

قسمت های گفتار را بشناسید.
شماره6)

به دنبال الگوها باشید.
شماره7)

فرم های فعل را تمرین و صرف کنید.
شماره8) 

از ابزار‌های یادگیری استفاده کنید.

1)تا جایی که می توانید کلمات را یاد بگیرید.

برای یادگیری آسان گرامر، عنصر اساسی هر زبان کلمات است. یک دیکشنری تهیه کنید (یا دانلود کنید) و تا جایی که می توانید از آنها یاد بگیرید. از هر کلمه جدید تا جایی که می توانید استفاده کنید تا آن را به خاطر بسپارید. تا زمانی که با استفاده از کلماتی که یاد گرفته اید بتوانید به راحتی جمله بسازید و حداقل نیمی از آنچه را می شنوید درک کنید.

2)با مردم و بقیه انگلیسی صحبت کنید.

زبان بخشی از جامعه است. تلاش برای یادگیری آن بدون صحبت با افراد دیگر سخت است. از هر فرصتی برای صحبت با مردم استفاده کنید، حتی تلفنی. با گوش دادن به نحوه استفاده دیگران از کلمات حتی اگر گرامر را نمی دانید، گرامر را یاد می گیرید. هر چه بیشتر کلماتی را که به درستی استفاده شده بشنوید، بیشتر یاد میگیرید.

3)فیلم و سریال تماشا کنید و یاد بگیرید.

بهترین راه برای یادگیری گرامر تماشای فیلم ها و برنامه های تلویزیونی به زبانی است که به آن علاقه دارید. به عنوان مثال، اگر به زبان انگلیسی علاقه مند هستید، بهترین راه برای تماشای “تئوری انفجار بزرگ” است، به خصوص شخصیت شلدون کوپر. ، که بی شرمانه دستور زبان هر کسی را در برنامه تصحیح می کند. با این حال، این فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را تماشا کنید زیرا بسیاری از آنها از دستورات انگلیسی استفاده نمی‌کنند!

4)اصلاحات را بخواهید و یاد بگیرید.

اکثر افراد دوست ندارند به شما بگویند که از کلمه ای اشتباه استفاده می کنید، زیرا فکر می کنند ممکن است توهین شوید. از مردم بخواهید در صورت نیاز شما را اصلاح کنند تا بتوانید از اشتباهات خود درس بگیرید. وقتی چیزی ویرایش و تصحیح شده دارید، آن را با سند اصلی خود میدانید تا ببینید کجا اشتباه کرده اید. به تمام اصلاحات توجه داشته باشید و تمرین کنید!

شماره5)  قسمت های گفتار را بشناسید.

اکنون که کلمات زیادی را می دانید، باید بدانید که چگونه آنها را در یک جمله استفاده کنید. شما می توانید این کار را با کنار هم قرار دادن تمام کلماتی که می دانید در بخش هایی از گفتار انجام دهید. هنگام یادگیری دستور زبان باید این را بدانید زیرا قسمت های گفتار به شما می گوید که چگونه از کلمه در جمله استفاده کنید. در مقالات گرامر بخش های مختلف گفتار و توضیحات آنها ذکر شده است.

شماره6) به دنبال الگوها باشید.

هنگامی که بخش هایی از گفتار را در یک جمله شناسایی می کنید، متوجه الگوهایی خواهید شد. سعی کنید آنها را بدون بررسی نکات گرامری خود شناسایی کنید و زمانی که جملات خود را می سازید از الگوها پیروی کنید. خواهید دید که تلاش های شما تا کنون چه نتیجه ای داشته است.

شماره7) فرم های فعل را تمرین و صرف کنید.

فرم های صرف یا فعل یکی از بزرگترین چالش ها در یادگیری دستور زبان هستند. صرف یک فعل را به نوعی تغییر می دهد تا اطلاعاتی در مورد آن به شما بگوید. این می تواند زمان، شخص، عدد، جنبه، صدا، حالت یا جنسیت باشد. احتمالاً در مورد زمان حال، گذشته و آینده می دانید. اینها صرف زمان هستند.

در مورد صرف دو نوع افعال وجود دارد، منظم و نامنظم. افعال با قاعده آسان هستند زیرا از یک الگو پیروی می کنند. یک مثال فعل «پخت کردن» است. برای تبدیل فرم حال “bake” به گذشته، کافی است “d” را اضافه کنید، بنابراین زمان گذشته “baked” می شود. برای زمان آینده، کلمه “will” یا “shall” را قبل از فعل اضافه کنید، بنابراین “will bake” یا “shall bake”. تمام افعالی که از این الگو پیروی می کنند، افعال منظم هستند.

شماره8)از ابزار‌های یادگیری استفاده کنید.

اپلیکیشن‌های موبایل و سایت‌های زبان انگلیسی می‌توانند به شما در یادگیری گرامر در هر سطحی کمک کنند. آنها راحت و آسان برای استفاده هستند. اگر موارد مناسب را انتخاب کنید، تمام مراحل را برای یادگیری آسان گرامر طی می کنند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *