بیشتر بدانید...
4 مهارت اصلی
یادگیری 4 مهارت اصلی خواندن نوشتن گرامر مکالمه
شروع یادگیری
کتابخونه سایت
بیش از 100 نوع کتاب آموزشی
بریم کتابخونه
Previous slide
Next slide

کتاب oxford phonics world

روش‌های کاربردی و آسان در آموزش زبان انگلیسی، کودکان را علاقه‌مند و یادگیری را آسان‌تر می‌کند. آموزش زبان انگلیسی به خردسالان و کودکان غالباً چالش برانگیز است، اما کودکان بهتر و سریع‌تر از بزرگسالان زبان جدید را یاد می‌گیرند. برای رسیدن به این هدف، باید روش‌هایی را استفاده کرد که آن‌ها را کسل نکند و روند آموزش را سرگرم‌کننده نماید. پس باید به ‌دنبال منابعی بود که کودکان را به یادگیری علاقه‌مند و آموزش را در ذهن آن‌ها ماندگار کند.

مجموعه کتاب oxford phonics world ، با به‌کارگیری راهکارهای نوین و خلاقانه این مسیر را برای مدرسان و کودکان هموار می‌کند. استفاده از شیوه‌های‌های خلاقانه و بازی، تمرکز و یادگیری کودکان را افزایش می‌دهد، زیرا حواس پنج‌گانه آن‌ها را درگیر می‌کند و میزان یادگیری را بالاتر می‌برد. درنتیجه نکات آموزشی به حافظه بلندمدت منتقل می‌‌شود.

منبعی برای آموزش خلاقانه زبان انگلیسی به کودکان: معرفی کتاب Oxford Phonics World 5

مجموعه کتاب‌های Oxford Phonics World یک سبک آموزشی جذاب و شاد را به کودکان ارائه می‌دهد و با روش‌های خلاقانه خود، آن‌ها را به‌سمت یادگیری حروف الفبای انگلیسی جذب می‌نماید. کتاب Oxford Phonics World 5 که پنجمین سطح این مجموعه ارزشمند است، می‌تواند گزینه مناسبی برای قدم‌نهادن در مسیر یادگیری زبان انگلیسی باشد. فعالیت‌های موجود در کتاب باعث افزایش خلاقیت ذهنی کودکان می‌شود، زیرا ازطریق بازی و سرگرمی، زبان انگلیسی را آموزش می‌دهد. در این کتاب، پایه زبان انگلیسی کودکان تقویت می‌شود و یک شروع مناسب برای آموزش زبان انگلیسی است. کلاس‌هایی که آموزش خود را براساس این سبک‌های خلاقانه اجرا می‌کنند، محیط شادتری دارند و یادگیری را آسان‌تر می‌کنند.

کتاب Oxford Phonics World 5 چه چیزی را آموزش می‌دهد؟

در این کتاب آواها در ترکیب با بقیه حروف آموزش داده می‌شود. در بخش انتهایی هر صفحه، اصوات مربوط به آن درس به شکل جذابی قرار گرفته‌است. در قسمت مرور درس، زبان‌آموز می‌تواند میزان پیشرفت خود را محک بزند و در پایان هر بخش واژه‌های مربوط برای ماندگاری معانی وجود دارد. مطالب آموزشی به‌شکل بازی‌های متنوع، کودکان را تشویق به ادامه یادگیری در خارج از محیط کلاس هم می‌کند. آهنگ‌های مربوط به درس باعث می‌شود تا کودکان آموخته‌های خود را به شکل تعاملی استفاده کنند. بعد از آموزش هر درس یک داستان جذاب و کوتاه آمده‌است که ازطریق تکرار واژگان آموزش‌داده شده، آن‌ها را در ذهن زبان‌آموزان ماندگار می‌کند.

در درس اول کلماتی که با ترکیب ar, ir, ur, er, or ساخته می‌شوند مانند car و doctor آموزش داده می‌شود. همه واژگان در قالب بازی‌ها و تصاویر جذاب و سرگرم‌کننده ارائه می‌گردد.
درس دوم شامل ترکیبات ou, ow, oi, oy, oo, u مانند soil و mouse است.
در درس سوم ترکیبات au, aw, all, wa, or, oar مانند ball و fork وجود دارد.
درس چهارم ترکیبات are, air, ea, ear, eer مانند square و deer را به‌همراه تصاویر و بازی های جذاب آموزش می‌دهد.
در درس پنجم کلمات مربوط به ترکیب a, e, i, o, u مانند acorn و cold وجود دارد.
درس ششم هم به آموزش ترکیبات a, e, I, o, u اما با تلفظی دیگر مانند panda و monkey می‌پردازد.
درس هفتم شامل کلمات ترکیبی kn, wr, mb, e, rh, st مانند knife و rhino است.
درس هشتم هم واژگان مربوط به ترکیب true, sure, tion, sion, ous, ful مانند station و helpful را آموزش می‌دهد. بنابراین اگر به یک منبع کاربردی و خلاقانه برای آموزش به کودکان خود نیاز دارید، کتاب Oxford Phonics World 5 برای شما یک گزینه مناسب محسوب می‌شود.
متعلقات کتاب Oxford Phonics World 5

کتاب Oxford Phonics World 5 به‌همراه یک CD دراختیار زبان‌آموز قرار می‌گیرد که موضوعات درسی به‌شکل نمایشی و انیمیشنی در آن وجود دارد و کودکان را از حضور دائمی معلم بی‌نیاز می‌کند. همچنین می‌توانند تلفظ تمام حروف و واژگان را با استفاده از این CD چندین‌بار تمرین کنند. با این روش علاوه‌بر تقویت لهجه، مهارت شنیداری هم بهتر می‌شود.

آخرین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری مقاله

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.