بیشتر بدانید...
4 مهارت اصلی
یادگیری 4 مهارت اصلی خواندن نوشتن گرامر مکالمه
شروع یادگیری
کتابخونه سایت
بیش از 100 نوع کتاب آموزشی
بریم کتابخونه
Previous slide
Next slide

نرم افزار های زبان انگلیسی

سلام خدمت زبان آموزان عزیز

خیلی از زبان آموزان از من می پرسند بهترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی چه نرم افزار هایی هستند.

امروز می خوام چند تا از بهترین نرم افزار های زبان انگلیسی رو بهتون معرفی کنم.

نرم افزار های زبان انگلیسی

۱- اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Doulingo

یکی از بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی اپلیکیشن Doulingo است که نزدیک به ۱۰ میلیون کاربر فقط در پلتفرم اندروید دارد.

تعداد کاربران این برنامه به‌طور کلی به رقم ۳۰۰ میلیون نفر می‌رسد! این اپلیکیشن درواقع یک برنامه‌ی گسترده آموزش زبان است .

افراد می‌توانند با کمک آن به آموزش بیش از ۳۵ زبان دسترسی داشته باشند.

برنامه‌ی آموزش زبان دولینگو به کاربر کمک می‌کند مهارت‌های گفتار (Speaking)، خواندن 

درک مفاهیم (Reading)، شنیداری (Listening) و نگارش (Writing) را با تمرین‌های مختلف تقویت کند تا ساختار لغوی و دستوری لازم برای برقراری ارتباط به‌زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری ایجاد شود

دانلود نسخه اندروید

دانلود نسخه iso 

۳- اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Hello English: Learn English

یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی، اپلیکیشن Hello English: Learn English است که توسط بیش‌از ۵۰ میلیون کاربر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این برنامه تاکنون در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ در بین اپلیکیشن‌های منتخب گوگل قرار گرفته و در سال ۲۰۱۷ عنوان بهترین اپلیکیشن هندی را از آن خود کرده است. این برنامه دارای ۴۷۵ درس تعاملی برای آموزش زبان است که موضوع‌های مختلفی را در دستور زبان انگلیسی، لغات و… پوشش می‌دهد.

یکی از مهم‌ترین نقاط قوت اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Hello English امکان آموزش آفلاین و بدون نیاز به اینترنت است.

این برنامه همچنین، برای آموزش مهارت‌های خواندن، ترجمه، املای کلمه‌ها، دستورزبان و لغات با استفاده از بازی‌های تعاملی، نتیجه‌ی مؤثری در آموزش کودکان خواهد داشت.

نسخه اندروید

نسخه ios

۴- اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Babbel

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Babbel که توسط کارشناس‌های آموزش زبان طراحی شده است، میلیون‌ها کاربر درسراسر جهان دارد. این برنامه یکی از بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی برای مکالمه است که با درس‌های تعاملی، مهارت مکالمه را در کاربران به‌خوبی تقویت می‌کند. این اپلیکیشن در تحقیقات دانشگاه‌های مختلف مورد مطالعه و ارزیابی قرار گرفته است و بر اساس نتایج به‌دست‌آمده، برای مثال در دانشگاه ایالتی میشیگان، ۹۶ درصد از شرکت‌کنندگان نمره‌ی دستورزبان و لغت خود را بهبود بخشیدند و ۷۳ درصد از داوطلبان نیز در مهارت گفتار پیشرفت نشان دادند. طبق تحقیقات دانشگاه ییل نیز که مطالعه‌ی سه‌ماهه روی داوطلبان خود انجام داد، تمام شرکت‌کنندگان در مدت سه ماه توانستند تسلط کلامی بیشتری بر زبان دوم پیدا کنند.

نسخه اندروید

نسخه ios

۵- اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Basuu: Language Learning

یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی یا به‌طورکلی زبان، اپلیکیشن آموزش زبان Busuu است که در بین اپلیکیشن‌های منتخب گوگل نیز قرار گرفته است. این اپلیکشن بیش‌از ۱۰۰ میلیون کاربر در سراسر دنیا و در پلتفرم‌های مختلف دارد و علاوه‌بر قرارگیری در فهرست اپلیکیشن‌های منتخب گوگل، در PC MAG نیز نمره‌ی عالی از منتقدان کسب کرده و توسط DtGV به‌عنوان بهترین اپلیکیشن آموزش زبان در سال ۲۰۱۸ لقب گرفته است. بر اساس گزارش تحقیقاتی که در وب‌سایت Busuu منتشر شده است، این اپلیکیشن درطی یک دوره مطالعه‌ی ۲۲ ساعتی می‌تواند اثرگذری یک ترم کلاس را برای زبان‌آموز داشته باشد.

نسخه اندروید

نسخه ios

۶- اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Rosetta Stone: Learn Languages

اپلیکیشن آموزش زبان Rosetta Stone یک از بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی است که پیشینه‌ی شرکت توسعه‌دهنده‌ی آن به سال ۱۹۹۲ می‌رسد و یکی از اولین نرم‌افزارهای آموزش زبان به‌شمار می‌رود. این نرم‌افزار حالا در قالب اپلیکیشن در پلتفرم‌های اندروید و آ‌ی‌او‌اس نیز دردسترس قرار گرفته است. به‌باور توسعه‌دهندگان این اپلیکیشن، همه‌ی افراد توانایی یادگیری زبان را دارند؛ اما این مسئله حاصل تلاش زیاد است و چیزی نیست که در یک شب اتفاق بیفتد. این اپلیکیشن در بین بهترین اپلیکیشن‌های آموزشی گوگل بوده و در سال ۲۰۱۹ توسط PCMag نیز در فهرست برترین‌ها قرار گرفته است. علاوه‌براین، جایزه Tabby Awards را نیز در سال ۲۰۱۹ از آن خود کرد و در جشنواره‌ی بهترین اپلیکیشن‌های موبایل سال ۲۰۱۹ برنده‌ی طراحی شد.

نسخه اندروید

نسخه ios

۷- اپلیکیشن آموزش لغات انگلیسی Learn English – 15,000 Words

اپلیکیشن Learn English – 15,000 Words یک مجموعه‌ی کامل از لغات است که بدون شک برای تقویت دایره لغات زبان انگلیسی توصیه می‌شود. این اپلیکیشن آموزش زبان شرایط یادگیری ۶۱ زبان مختلف را برای کاربران فراهم می‌کند. مجموعه‌ی وسیع زبان‌های اپلیکیشن، شامل زبان‌هایی مثل آفریقایی، امهری، عربی، بلغاری، چینی، دانمارکی، فنلاندی، هندی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، نروژی، پرتغالی، اسپانیایی، ایتالیایی، روسی، ترکی و بسیاری از زبان‌های دیگر می‌شود. حتی در بین زبان‌های این اپلیکیشن فارسی نیز به‌چشم می‌خورد.

نسخه اندروید

نسخه ios

۸- اپلیکیشن آموزش انگلیسی زبان شناس (Zabanshenas)

اپلیکیشن زبانشناس را می‌توان یکی از اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی دانست که بزرگ‌ترین مزیت آن، برخورداری از آرشیوی گسترده با محتوای سرگرم‌کننده و آموزشی است. زبانشناس از روشی مبتنی بر گیمیفیکیشن استفاده می‌کند و طوری طراحی شده است که یادگیری زبان انگلیسی برای زبان‌آموز جذاب باشد. به‌طور مثال این اپلیکیشن با محاسبه تعداد روزهایی که زبان‌آموز پشت سر هم زبان انگلیسی می‌خواند، او را ترغیب می‌کند تا در مسیر یادگیری زبان انگلیسی بماند.

شاید از جمله برتری‌های اپلیکیشن زبانشناس نسبت به اپلیکیشن‌های دیگر را بتوان پشتیبانی از زبان فارسی و تولید محتوای اختصاصی برای آموزش زبان انگلیسی دانست. درواقع آموزش زبان انگلیسی در اپلیکیشن زبانشناس برای کاربران ایرانی بومی‌سازی شده است و ویژگی‌هایی بر اساس نیاز زبان‌آموز ایرانی داخل آن قرار گرفته است. به‌طور مثال تمامی فیلم‌ها و انیمیشن‌هایی داخل زبانشناس، دارای زیرنویس هم‌زمان انگلیسی و فارسی هستند.

نسخه اندروید

نسخه ios

۹- اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی لرنیت (Learnit)

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی لرنیت یکی دیگر از بهترن اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی است که توسط متخصصان ایرانی طراحی شده است. این اپلیکیشن بیش‌از ۲۰۰ هزار کاربر دارد و یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی ایران است. روش آموزش زبان انگلیسی در این اپلیکیشن Grammar Translation Method است که به‌طور خلاصه به آن GTM گفته می‌شود. این روش آموزش زبان یکی از بهترین روش‌ها برای تدریس زبان دوم به‌خصوص برای بزرگسالان است. در این روش تدریس مفاهیم و تعاریف زبان دوم با ترجمه به زبان اصلی زبان‌آموز انجام می‌شود. برای مثال، معانی کلمه‌های انگلیسی به فارسی آموزش داده می‌شوند و دستور زبان نیز با استفاده از فارسی توضیح داده خواهد شد.

نسخه اندروید

۱۰- اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی B-amooz

اپلیکیشن دیگری که در بین بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی قرار می‌گیرد، اپلیکیشن «زبان بیاموز» یا B-amooz است که توسط توسعه‌دهندگان ایرانی طراحی شده است. این اپلیکیشن آموزش زبان، علاوه‌بر زبان انگلیسی، برای یادگیری زبان آلمانی، فرانسوی و ترکی استانبولی کاربر دارد. روش تدریس زبان در این برنامه مثل دیگر اپلیکیشن ایرانی آموزش زبان، روش GTM است تا بیشتری بازدهی را برای سنین مختلف داشته باشد.

نسخه اندروید

۱۱- اپلیکیشن Elevate

اپلیکیشن Elevate درواقع یک برنامه‌ی همه‌فن حریف است و برای تقویت توانایی ذهن، افزایش تمرکز، تقویت مهارت گفتار، تقویت حافظه و سایر ابعاد انتزاعی مفید است. مهم‌ترین ویژگی این اپلیکیشن شناسایی و همگام‌سازی برنامه‌ی تمرینی، مخصوص هر فرد است تا بتواند درطول مدت استفاده بهترین بازدهی را داشته باشد.

نسخه اندروید 

نسخه ios

 بعد از استفاده از این نرم افزار ها حتما نظرتونو برامون کامنت کنین.

 

مطالب مفید:

استعداد یابی

آموزش خلاصه نویسی

نکات شروع یادگیری زبان انگلیسی

آخرین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری مقاله

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.