معرفی کتاب

معرفی کتاب Passages

اگر دوره‌های ابتدایی و متوسط زبان انگلیسی را سپری کرده‌اید و می‌خواهید مهارت‌های خود را تا سطح پیشرفته ارتقاء دهید، مجموعه کتاب‌های Passages یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما به حساب می‌آیند. این سری کتاب‌ها در کل دو سطح دارند و از سرفصل‌های جذابی برای آموزش زبان استفاده می‌کنند. از ویژگی‌های منحصر به فرد این سری کتاب، همراه داشتن کتاب‌هایی به عنوان video activities است.

درباره سری کتاب Passages 3rd
مجموعه کتاب‌های Passages یک دوره کامل آموزشی را در اختیار زبان‌آموزان قرار می‌دهد و بر اساس لهجه امریکن طراحی شده‌است. این مجموعه دو سطح دارد و می‌تواند تکمیل‌کننده کتاب‌های آموزشی مثل Interchange و Four Corners باشد. زبان‌آموزانی که از این کتاب‌ها، برای دوره‌های پیشرفته خود استفاده می‌کنند، می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن مهارت‌های خود را در زمینه Reading ،Speaking ،Listening و Writing تقویت کنند. از این مجموعه کتاب هم‌اکنون در بسیاری از آموزشگاه‌های مطرح به‌عنوان منابعی غنی استفاده می‌شود.

این پکیج آموزشی، یک کتاب کار نیز دارد. بهتر است زبان‌آموزان پس از یادگیری یک مطلب، این کتاب کار را باز کنند و تمرین‌های مربوط به آن بخش را نیز حل نمایند. لوح فشرده‌ای که همراه با هر کتاب ارائه می‌شود، می‌تواند مهارت‌های شنیداری زبان‌آموزان را تقویت کند و در بهبود لهجه آن‌ها تأثیرگذار باشد.

آموزش‌های این کتاب‌ها، زبان‌آموزان را برای حضور در موقعیت‌های مختلف آماده می‌کند. آن‌ها در این کتاب‌ها واژگان پرکاربرد درباره دوستان و خانواده را یاد می‌گیرند و با اصطلاحات مهم در سفر آشنا می‌شوند. همچنین بخش‌هایی از این آموزش‌ها، به توضیح امور روزمره و اصطلاحاتی که در این زمینه به کار می‌رود، اختصاص دارد و به مخاطبان کمک می‌کند تا در این مورد به‌راحتی انگلیسی حرف بزنند.

سرفصل‌های این مجموعه، از میان موضوعات جذاب انتخاب شده، به‌گونه‌ای که افراد را به یادگرفتن مطالب آموزشی تشویق می‌کند. این مجموعه یک پکیج آموزشی کامل است و به همین دلیل می‌تواند بهترین گزینه برای پیشرفت در زبان انگلیسی محسوب شود.

درباره کتاب Passages 3rd 1 video Activities
کتاب Passages 3rd 1 اولین کتاب این مجموعه است. این مجموعه درواقع ویرایش سومی است که از این سری کتاب‌ها به چاپ رسیده است و تمام مطالب آن نسبت به کتاب‌های قبلی به‌روزرسانی شده‌است. کتاب Passages 3rd 1 video Activities یک کتاب مکمل برای کتاب اول پسجز است که درون آن تمرین‌هایی با توجه به ویدیوهای اضافی که روی سی دی همراه کتاب است گردآوری شده است. این تمرینات اضافی به زبان‌آموزان کمک می کند که زبان آموخته شده را در فضای استفاده آن مشاهده و تمرین کنند که این به تسلط هرچه سریع‌تر آن‌ها منجر می‌شود.

جک سی ریچاردز و چاک سندی، درباره نویسندگان کتاب Passages 3rd 2
جک سی ریچاردز Jack C.Richards و چاک سندی Chuck Sandy از نویسندگان مجموعه کتاب‌های Passages هستند.

دکتر ریچاردز یک استاد بین‌المللی است که همه دنیا او را به‌خاطر کتاب‌های مشهورش می‌شناسند. او یک مربی حرفه‌ای است که به افراد زیادی در سراسر دنیا زبان انگلیسی آموخته‌است. معلمان زیادی در سراسر دنیا و با ملیت‌های مختلف، شیوه‌های تدریس خود را با کمک متد دکتر ریچاردز طراحی می‌کنند. او یکی از موفق‌ترین نویسندگان دنیاست که با کتاب‌هایش، انقلاب بزرگی در کتاب‌های آموزشی زبان انگلیسی ایجاد کرده‌است.

پروفسور چاک سندی تاکنون به معلمان زیادی در سراسر دنیا شیوه‌های درست تدریس زبان انگلیسی را آموخته است. او سال‌هاست که به عنوان یک استاد حرفه‌ای در این زمینه فعالیت می‌کند و از طریق کتاب‌هایش، به زبان‌آموزان مختلف، زبان انگلیسی می‌آموزد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *