معرفی کتاب

معرفی کتاب Open Mind

مجموعه کتاب‌های Open Mind یکی از مشهورترین سری‌های آموزشی زبان انگلیسی است که در بسیاری از مؤسسات معتبر تدریس می‌شود. این کتاب‌ها به طور ویژه مخصوص بزرگسالان طراحی شده است و می‌تواند در مدت زمانی کوتاه به آن‌ها زبان انگلیسی را از سطح مقدماتی تا متوسط بیاموزد.

درباره مجموعه اوپن مایند ویرایش دوم Open Mind 2nd
مجموعه کتاب‌های Open Mind که بخشی از مجموعه‌ای وسیع‌تر به نام Mind Series است، یک دوره چهارسطحی را در اختیار زبان‌آموزان قرار می‌دهد و مخصوص بزرگسالانی است که می‌خواهند زبان انگلیسی را از سطح مقدماتی آغاز کنند و تا سطح متوسط پیش بروند. فایل‌هایی که برای این مجموعه ارائه شده‌اند، یک پکیج آموزشی کامل را ارائه می‌دهد و افراد را از مراجعه به منابع دیگر بی‌نیاز می‌کند. همراه با هر پکیج آموزشی، لوح‌های فشرده‌ای نیز ارائه می‌شود که این لوح‌ها تأثیر به‌سزایی در شکل‌گیری لهجه زبان‌آموزان دارد. آن‌ها می‌توانند با استفاده از این لوح‌ها تلفظ لغات مختلف را چندین بار تمرین کنند و از حضور دائمی معلم بی‌نیاز شوند، درنتیجه در مدت کوتاهی مهارت شنیداری آن‌ها تقویت می‌شود. علاوه بر این، ویرایش جدید کتاب اوپن مایند فرصت‌هایی برای خود‌ارزیابی مهارت نوشتن و صحبت کردن برای زبان‌آموزان فراهم کرده است.

در هر پکیج آموزشی یک کتاب کار هم وجود دارد که برای تمرین بیشتر زبان‌آموزان طراحی شده و بهتر است زبان‌آموزان پس از هر درس جدید، به سراغ این کتاب کار بروند تا تمرین‌های مربوط به آن بخش را حل کنند. به این طریق تمام دروس جدید در حافظه بلند‌مدت آن‌ها تثبیت می‌گردد. کتاب حاضر جزء ویرایش دوم این سری محسوب می‌شود که سرفصل‌های آن مطابق با نیازهای روز جامعه به‌روزرسانی شده و تمام آن‌ها بسیار پرکاربرد هستند. در کل، این مجموعه آموزش زبان انگلیسی را برای زبان‌آموزان ساده‌تر و جذاب‌تر کرده و به همین دلیل می‌تواند گزینه مناسبی برای یادگیری زبان محسوب شود. این مجموعه کتاب‌ها با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها، دی وی دی آموزشی مرتبطی به همراه خود دارد که با وجود فعالیت‌های ویدیویی، صوتی و تمرین‌های اضافه به یادگیری زبان‌آموزان کمک بسزایی می کند و این امکان را می‌سازد که زبان‌آموز به کلاس وابسته نباشد و بتواند یادگیری‌اش را به کمک محتوای دیجیتال در خانه و در زمان انتخابی خودش ادامه دهد.

 

خلاصه کتاب Open Mind Starter
کتاب Open Mind Starter 2nd اولین سطح از مجموعه آموزشی اوپن مایند کاست. دانش‌آموزان در این کتاب با زبان انگلیسی آشنایی اولیه پیدا می‌کنند و واژگان ساده‌ و متنوعی را یاد می‌گیرند و با کاربردهای مختلف آن آشنا می‌شوند. علاوه‌بر این، مهم‌ترین بخش‌های گرامری زبان را که متناسب با سطح‌شان است، می‌آموزند. فعالیت‌های مختلفی که در این کتاب طراحی شده‌، به زبا‌ن‌آموزان کمک می‌کند تا مطالب آموزشی را در دیالوگ‌های مختلف استفاده کنند و بدین‌طریق این آموزش‌ها را برای همیشه در ذهن خود تثبیت نمایند.افراد با استفاده ازکتاب‌های این مجموعه، همه مهارت‌های خود را تقویت می‌کنند و به صورت کاملاً اصولی پایه زبان انگلیسی خود را بنا می‌کنند و تقویت می‌نمایند. برنامه درسی هر کتاب مطابق با استاندارد‌های روز در‌ نظر گرفته شده و به همین دلیل زبان‌آموزان را درگیر پیچیدگی‌های زبان انگلیسی نمی‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *