معرفی کتاب

معرفی کتاب New Headway

معرفی کتاب New Headway

معرفی کتاب New Headway

تاب‌های نیو‌هدوی (New Headway) یکی از پرفروشترین کتابهای آموزش زبان‌انگلیسی در جهان است. این مجموعه کتاب دارای یک برنامهٔ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌درسی متعادل با ترکیبی از گرامر، تمرینات متنوع، لغات و چهار مهارت اصلی یکپارچهٔ زبانی است. سطح‌کتاب New Headway با تمرکز بر گرامر و لهجهٔ بریتیش از هر شش سطح مبتدی تا پیشرفته پشتیبانی می کند.

مطالب جامع و مفید از منابع معتبر آموزش زبان انگلیسی به زبان‌آموزان این امکان را می دهد تا چهار مهارت اصلی خود یعنی لیسنینگ، ریدینگ، اسپیکینگ و رایتینگ زبان انگلیسی را با طیف وسیعی از تمرین های درک مطلب، گرامر و لغات تمرین کنند.

با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا مجموعه کتابهای نیوهدوی بررسی‌کنیم.

معرفی کتاب New Headway

معرفی کتاب New Headway

آشنایی با سری کتاب های New Headway
یکی از ویژگی‌های بارز کتاب‌‌های نیوهدوی، منابع کمک آموزشی و تمرینات فراوان آن همراه با فایلهای‌صوتی است. کتاب‌های نیوهدوی در شش سطح زیر ارائه می شوند:

 سطح Beginner

کتاب سبز رنگ New Headway در لِوِل beginner و در پایین‌ترین سطح زبان انگلیسی، ارائه می‌شود. اولین درس این کتاب با مکالمات سادهٔ سلام و احوالپرسی شروع شده و در ادامهٔ درسهای دیگر، پایه‌ای‌ترین مکالمات، گرامر و لغات را یاد خواهید گرفت.

در انتهای ۱۴ درس این سطح از کتاب New Headway زبان‌آموز می تواند:

با مکالماتی ساده با دیگران تعامل کند؛
سوالات ساده بپرسد و پاسخ دهد؛
این کتاب شامل سی دی مکالمات و کتاب کار زبانآموز برای تمرین و یادگیری بیشتر است. درس‌های این کتاب شامل آموزش اعداد، یادگیری زمان و ساعت، مکالمه دربارهٔ خانواده و دوستان و به طور کلی متون روزمره، همراه با لغات ساده و کاربردی است. با یادگیری این کتاب کاملا بر گرامر پایه‌ای زمانهای حال ساده و گذشتهٔ ساده مسلط خواهید شد.

 سطح Elementary

کتاب نیوهدوی سطح Elementary – معادل سطح A1 – در دوازده درس ارائه می‌شود. این کتاب نیز موضوعات و مضامین، جدید زندگی امروزی را در قالب مکالمات عملی و واقعی به زبان انگلیسی آموزش می دهد. صفحات عکس‌دار و سی دی مکالمات به تفهیم گرامر، لغات و مکالمات کتاب کمک می‌کند.

 سطح Pre-intermediate

کتاب سوم در مجموعه کتاب‌های نیوهدوی در لِوِل pre-intermediate زبان‌آموز را برای ورود به سطح  A2 آماده می‌کند. در این کتاب گرامر و لغاتی در زمینهٔ خانواده، موقعیت‌های جغرافیایی، موقعیت‌های مکانی، آب و هوا، کار و… آموزش داده می شود. این سطح کتاب  New Headway شامل دوازده درس کاربردی است.

 سطح intermediate

حال نوبت سری چهارم کتاب‌های نیوهدوی و ورود به سطح متوسط (intermediate) زبان انگلیسی است. در این کتاب با ساختارهای پیچیده‌تر گرامری و لغات آشنا می‌شوید. درس‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بتوانید به راحتی در مورد مسائل مختلف مانند اوقات فراغت، مدرسه، آرزوها، اتفاقات روزمره و… صحبت کنید و متون ساده‌ای بنویسید.

 سطح Upper-intermediate

کتاب پنجم از مجموعه کتاب‌های نیوهدوی به سطح upper-intermediate اختصاص یافته و ساختارهایی پیچیده‌تر از گرامر را شامل می‌شود. مکالمات و لغات طراحی شده در این کتاب زبان‌آموز را برای ورود به مکالمات نیتیو و واقعی آماده می‌کند. در این کتاب موضوعات مختلف و نحوهٔ بیان مزایا و معایب کارها آموزش داده می‌شود.

 سطح Advance

در سطح  Advanced مجموعه کتاب‌های New Headway، با نکات گرامری بسیار پیشرفته و لغات سطح‌بالا و پیچیده آشنا می‌شوید. این‌کتاب در بالاترین سطح زبان انگلیسی قرار‌داشته و زبان‌آموز را وارد بحثهای علمی و انتزاعی می‌کند. شما می‌توانید برای تقویت مهارت مکالمه خود، در دوره‌آموزش آنلاین مکالمه زبان‌انگلیسی آکادمی فلارایز شرکت کنید و مهارت خود را در بخش مکالمه بهبود ببخشید.

نکتهٔ مهم: همهٔ‌کتاب‌های نیوهدوی در تمامی سطوح همراه با کتاب‌های کار، فایل‌های‌صوتی و کتاب معلم عرضه می‌شوند.

ویژگی‌ها و مزایای کتاب‌های New Headway

  • تمرینات فراوان در هر‌درس، پایه‌های یادگیری زبان‌آموز را در فراگیری لغات، قوانین گرامری و مکالمات در موضوعات مختلف تحکیم می‌کند.
  • متون و موضوعات جدید و به روز در قالب درس‌های مختلف، مهارت‌های یکپارچهٔ زبانی با تمرکز بر گرامر از ویژگی‌های بارز این مجموعهٔ آموزشی زبان است.
  • بخش‌های Spoken grammar و Everyday English  مهارت‌های گفتاری شما را در موضوعات واقعی تقویت می‌کند. همچنین یک بخش رایتینگ برای هر‌درس در انتهای کتاب، روش‌هایی را برای تمرین بیشتر زبان‌آموزان ارائه می‌کند.
  • در کنار کتاب‌های کاغذی، تمرینات آنلاین مجموعه کتابهای نیو هدوی به زبان آموزان اجازه می‌دهد، تمرین‌های بیشتری انجام دهند و چهار‌مهارت اصلی و پیشرفت خود را در هر سطح کتاب New Headway به چالش بکشند.

پیشنهاد می شود کتاب های نیوهدوی را در اولین فرصت تهیه‌کنید. از این کتاب‌ها نهایت استفاده‌را ببرید.

تمیدوارم مقاله معرفی کتاب New Headway برای شما مفید باشه.

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *