بیشتر بدانید...
4 مهارت اصلی
یادگیری 4 مهارت اصلی خواندن نوشتن گرامر مکالمه
شروع یادگیری
کتابخونه سایت
بیش از 100 نوع کتاب آموزشی
بریم کتابخونه
Previous slide
Next slide

معرفی کتاب Hip Hip Hooray

معرفی کتاب Hip Hip Hooray

در این مقاله قصد دارم در مورد موضوع معرفی کتاب Hip Hip Hooray صحبت کنم این کتاب  به خردسالان بسیار پیشنهاد می شود برای تصمیم بهتر و درست تر تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

ویژگی های کتاب Hip Hip Hooray

اولین ویژگی که کتاب هیپ هیپ هورای دارد، به صفحه‌آرایی جذاب و چشم‌گیر مجموعه مربوط می‌شود. به‌خاطر تصویرهای رنگی و شادی که برای این کتاب‌ها طراحی شده، نظر کودکان کم‌سن خیلی سریع به آن‌ها جلب می‌شود و چنین افرادی را نسبت به خواندن کتاب‌ها مشتاق می‌کند. این مجموعه که توسط یکی از معتبرترین انتشارات یعنی انتشارات پیرسون، طراحی شده، طرفدارهای زیادی در سراسر دنیا دارد.

روش تدریس کتاب‌های Hip Hip Hooray با بازی‌های کودکانه عجین شده‌است. در واقع بچه‌ها بازی می‌کنند و در حین بازی نکات آموزشی را هم یاد می‌گیرند. با این روش نه‌تنها آن‌ها احساس خستگی و دلزدگی نسبت به یادگیری زبان پیدا نمی‌کنند بلکه مشتاق‌تر نیز می‌شوند.

کتاب‌های این مجموعه پر از داستان است. چون بچه‌ها به‌راحتی می‌توانند با قصه ارتباط بگیرند در نتیجه این کتاب‌ها قادر خواهند بود تمایل شدیدی در کودکان نسبت به شنیدن ادامه قصه به‌وجود آورند. سطح زبان کتاب‌های این مجموعه هم مناسب کودکان است و هم نوجوانانی که علاقه زیادی به دنیای داستان‌ها‌ دارند.

کتاب  Hip Hip Hooray برای چه سنی مناسب است؟

اگر فرزندتان در گروه سنی 6 تا 15 است و در ابتدای مسیر یادگیری زبان قرار دارد، می‌توانید خرید کتاب زبان  Hip Hip Hooray را در برنامه خود قرار دهید. هرچه سطح زبان‌آموزان بالاتر برود می‌توانند از کتاب‌های پیشرفته‌تر استفاده کنند.

به این ترتیب قدم به قدم نکات آموزشی زبان انگلیسی را یاد می‌گیرند.

سطح بندی کتاب های هیپ هیپ هورای

مجموعه کتاب Hip Hip Hooray با هدف بالا بردن سطح گرامر و قدرت تلفظ کودکان طراحی و منتشر شده‌است. این مجموعه در 7 سطح درنظر گرفته شده که هر سطح شامل کتاب دانش‌آموز، کتاب کار، کتاب معلم، کتاب داستان، فلش کارت و لوح فشرده می‌شود. استفاده از همه این منابع در کنار هم می‌تواند هر چهار مهارت زبان‌آموزان را در کنار هم ارتقاء دهد.

ترتیب خواندن کتاب های هیپ هیپ هورای

برای هر زبان‌آموزی سطح مختلفی از این کتاب مناسب است. اگر فرزند شما اطلاعاتی از زبان انگلیسی ندارد و تازه قرار است وارد دنیای زبان خارجی شود، بهتر است از سطح اول این مجموعه شروع کنید.

اما اگر فرزندتان در سن و سطح بالاتری قرار دارد، متناسب با شرایط و میزان آگاهی او از زبان انگلیسی، می‌توانید به خرید کتاب هیپ هیپ هورای در سطوح بالاتری فکر کنید.

آخرین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری مقاله

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.