بیشتر بدانید...
4 مهارت اصلی
یادگیری 4 مهارت اصلی خواندن نوشتن گرامر مکالمه
شروع یادگیری
کتابخونه سایت
بیش از 100 نوع کتاب آموزشی
بریم کتابخونه
Previous slide
Next slide

معرفی کتاب Big Fun و New Big Fun

معرفی کتاب Big Fun

امروز در سایت انگلیسی با ماندانا قصد داریم در مورد معرفی کتاب Big Fun  با هم صحبت کنیم

ویژگی های کتاب Big Fun و New Big Fun

کتاب‌های Big Fun تلاش می‌کنند زبان انگلیسی را با روشی منحصربه‌فرد به کودکان آموزش بدهد و آن‌ها را سرگرم کنند؛ از سوی دیگر همین مجموعه با آپدیت جدید خود با عنوانNew Big Fun نیز از روش‌های نوینی برای آموزش استفاده کرده که با لذت و تفریح همراه است.

 

ویدئوهای آموزشی که در سری کتاب‌های Big Fun استفاده شده، نکات زبان انگلیسی را از طریق آهنگ، کاردستی، تصاویر جذاب، شعر و مکالمه‌های ساده ولی هدفمند به کودکان خردسال منتقل می‌کنند. درواقع شما با خرید کتاب بیگ فان که به همراه کتاب‌های کار، CD و DVDهای آموزشی ارائه می‌شود، می‌توانید به زبان‌آموزان از همان ابتدا اصول مکالمه را بیاموزید و تسلط آن‌ها را بهبود بخشید. چون محتوای این کتاب‌ها با بازی‌های کودکانه مختص سن‌شان همراه است، روند آموزش، برای‌شان تکراری و خسته‌کننده نمی‌شود.

رده سنی مناسب برای کتاب‌های Big Fun و New Big Fun

مجموعه کتاب‌های Big Fun که توسط انتشارات پیرسون چاپ شده است، مناسب کودکانی با رده سنی 3 تا 4 سال است؛ چراکه مطالب پایه و ساده‌ای در این مجموعه‎ها مطرح شده‌اند. سری New Big Fun هم مختص کودکانی با گروه سنی 3 تا 5 سال است؛ چون این کتاب‌ها گستردگی بیشتری نسبت به مجموعه قبلی دارند. درواقع در سری جدید این مجموعه کتاب‌ها، مطالب بیشتر و وسیع‌تری ارائه شده تا کودکان بتوانند دایره لغات‌شان را افزایش بدهند و مفاهیم بیشتری را درک کنند.

سطح‌بندی کتاب های Big Fun

این مجموعه در سه سطح دسته‌بندی شده که هرکدام از این سطوح شامل کتاب تمرین، کتاب دانش‌آموز و کتاب معلم می‌شود و مجموع آن‌ها می‌تواند منبع مناسب و کاملی برای زبان‌‎آموزان کوچک باشد.

ترتیب خواندن کتاب های Big Fun

بهتر است آموزش مجموعه کتاب‌های بیگ فان را از همان سطح اول شروع کنید. چون ترتیب مطالب آموزشی در این سری کتاب‌ها به‌گونه‌ای‌ست که کودکان نکات آموزشی را مرحله به مرحله یاد می‌گیرند و دچار سردرگمی نمی‌شوند.

 

آخرین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری مقاله

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.